Чи не для нікого не секрет, що вже в країнах Європи давно використовуються або металопластикові вхідні двері в будинок, або преміум сегмент - алюмінієві вхідні двері на вулицю.

Розглянемо переваги вхідних дверей ПВХ для вулиці:

1. Мають максимальні показники стійкості до зовнішнього середовища - на відміну від металевих МДФ дверей, Вам не потрібно буде переживати з приводу перепадів температури, прямого попадання сонця і дощу, морозу, думати про установку козирків на дверях.

2. Дані двері мають гарантію від виробника, для них непотрібно встановлювати ніяких козирків і вони абсолютно стійкі до погодних умов.

3. Металопластикові вхідні двері в будинок мають широку лінійку вибору дизайну: можна вибрати двері як глухі, так і зі склопакетами (прозорі, матові, з інкрустацією або піскоструминним малюнком), з декоративними кованими решітками, а також для максимального захисту і показника якості, рекомендуємо звернути вашу увагу на вхідні пвх двері з HPL-панелями, так як вони надають дверям максимальну міцність і в них використовуються декори з нержавіючої сталі).

4. В металопластикових дверях немає обмежень в розмірах, можна виготовити двері як стандартних, так і нестандартних розмірів індивідуально під вас.

5. Товщина металу в профілі може бути від 1,5 мм до 2 мм в залежності від обраної комплектації.

6. Фурнітура - у всіх дверях ми використовуємо петлі, ручки і замки від кращих європейських виробників. Ручки можуть бути як нажимного типу, так і довгі ручки «рейки» з замками з кодовою панеллю, або ж сканером відбитку пальця, а також LED-підсвіткою.

7. Тепло і шумоізоляція - вуличні пвх двері мають в декілька разів покращені показники тепло і шумоізоляції, з ними Ви забудете про шум або продування двері.

8. Корозестійкість - на відміну від металевих дверей, наші дверей не піддаються впливу зовнішнього середовища, тому тут Ви можете бути впевнені в якості дверей на всі 100%.

Розглянемо основні недоліки вуличних вхідних металевих дверей з МДФ

1. Навіть, якщо вам кажуть що МДФ вологостійкий, це все міфи, рано чи пізно він дасть про себе знати.

2. При різких перепадах температур, в зимовий період можливо продування двері, тріскання ущільнювачів (адже більшість ставлять гумові ущільнювачі сумнівної якості), промерзання металу, від цього виникнуть зайві клопоти по регулюванню двері і іі подальшої експлуатації

3. Провисання дверей, і подальша необхідність у регулюванні, шляхом залучення майстрів, що викличе додаткові витрати.

4. Всі металеві двері захищені покриттям для вулиці, але при найменшому механічному пошкодженні варто чекати іржі металу.

5. Також є обмеження в розмірах. Якщо у вас нестандартні розміри, то в металевих дверях є свої обмеження, на відміну від пвх і алюмінієвих, в них же доступні двері будь-яких форм і розмірів за побажанням клієнта.

Сподіваємось інформація була для Вас цікавою та потрібною.